VIVECHROM VIVEDUR MULTIPRIMER ECO - ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΑΣΤΑΡΙ
- Φινίρισμα Ματ
- Απόδοση 13-20 m2/L
- Στέγνωμα 1-2 ώρες
- Στρώσεις 1
- Οικολογικό
- Σταθεροποιεί τις Επιφάνειες
- Εξαιρετική Πρόσφυση
Χρόνος Παράδοσης: Εντός 48 ωρών Το VIVEDUR MULTIPRIMER ECO είναι σιλικονούχο ακρυλικό αστάρι Νανοτεχνολογίας, βάσεως νερού, για εξωτερικούς και εσωτερικούς τοίχους. Είναι μικρονιζέ και γι’αυτό έχει μεγαλύτερη διείσδυση και ισχυρότερη πρόσφυση προσφέροντας εξαιρετική συνδετικότητα, ισχυροποιώντας πορώδεις επιφάνειες όπως σοβά, μπετό, γυψοσανίδες, τσιμεντοσανίδες, στόκο σπατουλαρίσματος, υδρόχρωμα. Είναι υδρόφοβο, αδιαβροχοποιεί τις επιφάνειες και αναπνέει και έχει πολύ καλές αντοχές στα αλκάλια. Εμποδίζει τη μετανάστευση αλάτων από τον τοίχο στην επιφάνεια του τελικού χρώματος. Δουλεύεται εύκολα και απλώνει θαυμάσια. Είναι ιδανικό οικολογικό αστάρι νερού για επιφάνειες που θα βαφούν με ακρυλικά ή πλαστικά υδατοδιαλυτά χρώματα. Αν δεν είστε βέβαιοι για ποιο κωδικό απόχρωσης πρέπει να επιλέξετε μην ανησυχείτε. Ένας υπάλληλος μας, μπορεί άμεσα να σας συμβουλεύσει και να σας καθοδηγήσει ώστε να κάνετε την αγορά σας εύκολα και άμεσα στο ηλεκτρονικό κατάστημα μας! Καλέστε μας τώρα : 210 5762 300